Homoseksualizm – szybkie kopiuj-wklej

Obserwuj wątek
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj wątek

E-mail : *

1. Agendy wspierające homoseksualistów domagają się dla nich akceptacji, uznania i aprobaty.
a. Homoseksualiści chcą, aby społeczeństwo myślało podobnie jak oni (i zachowywało się jak oni?). Pracują ciężko, nad zmianą przekonań moralnych, społecznych i politycznych, aby były coraz bardziej zgodne z tym, czego chcą. Nie są zadowoleni z tego, kim są. Chcą, aby inni ich zaakceptowali . Chcą tylko, aby przekonania innych zmieniły się i były zgodne z ich ideologią i zachowaniem. Co takiego daje im prawo do zmiany społeczeństwa tak jak oni tego chcą?
2. Królestwo zwierząt: homoseksualizm występuje w świecie zwierząt; Dlatego jest naturalne.
a. Mówiąc, że homoseksualizm jest naturalny, ponieważ występuje w królestwie zwierząt, nie oznacza wcale , że jest to moralnie dobre. Zwierzęta jedzą również inne zwierzęta, pożerają potomstwo itd. Czy powinniśmy robić te rzeczy, ponieważ zwierzęta to robią? Oczywiście, że nie.
b. Z perspektywy ewolucyjnej, Czy homoseksualizm dalej rozwija gatunek ludzki? Nie. Homoseksualizm dąży do samo-zagłady gatunku. Czy jest zatem czymś naturalnym, jeśli prowadzi to do samo-destrukcji? Wydaje się, że naturalny wybór usunąłby “gen homoseksualizmu”, ponieważ nie doprowadziłby do reprodukcji. Dlatego homoseksualizm nie jest naturalny, ale jest wyuczonym zachowaniem.
3. Urodzeni jako homoseksualiści: Jeśli ludzie rodzą się homoseksualistami to oznacza, że jest to dla nich normalne i naturalne.
a. Nie ma dowodu, że homoseksualiści rodzą się w ten właśnie sposób. Badania naukowe, nie dostarczają żadnych rozstrzygających badań, które pokazują, że ludzie rodzą się homoseksualni.
b. Jeśli każde zachowanie jest dla kogoś rzeczą naturalną i normalną to czy z tego powodu homoseksualizm powinien zostać społecznie zaakceptowany? Czy nie jest tak, że z natury ludzie kłamią i oszukują, Czy z tego powodu kłamcy powinni zostać zaakceptowani? Dzieci nie muszą być uczone jak kłamać; Wydaje się być dla nich rzecz naturalna. Czy powinniśmy wtedy powiedzieć, że ponieważ zachowanie kłamstwa jest naturalne dla ludzi, to powinno im przysługiwać jakieś specjalne przywileje i powinniśmy zaakceptować ich zachowanie w społeczeństwie, ponieważ tacy się właśnie rodzą się, a to jest ich własna orientacja na prawdę?
4. Wolność jest dla każdego
czyli
Wolni mi jest poślubić osobę odmienną płcią – tak samo jak inni. Mogę jeszcze poślubić i wyrażać miłość, posiadać wspólną własność, nawiązać kontakty seksualne, otrzymać spadki itp.
a. Czy w przypadku zachowań homoseksualistów, którzy przez próbę redefinicji małżeństwa chcą uzyskać specjalne prawne skutki tylko ze względu na ich zachowanie, potrzebuje się właśnie specjalnych dla nich praw?
Jeśli zachowania są objęte ochroną prawną, to co z zachowaniami pedofilii, skakania do wody i nurkowania z akwalungiem? Czy te zachowania powinny być również objęte ochroną polityczną?
b. Tak, homoseksualiści są wolni, aby kochać, nienawidzić, pracować, jeść itd. Jednak oprócz tego chcą redefinicji małżeństwa , aby je dostosować się do zachowania tylko wobec tej samej płci.
c. Wolność wymaga odpowiedzialności.
– ludzie nie mają prawa kraść banków, mordowania, kradzieży itp.
– mówiąc po prostu , Ludzie nie mają prawa poślubić, kogo tylko chcą, gdyż
• nie może poślubić osoby, która jest już w małżeństwie
• brat i siostra nie mogą się poślubić.
• pedofil i jego młodszy “partner” nie mogą się ze sobą żenić, nawet jeśli młodsza osoba, powiedzmy, 13-latek, chce poślubić starszą osobę.
• osoba nie może poślubić zwierzęcia.
• osoba nie może poślubić innej osoby wbrew jej woli
d. Jeśli pozwolimy i promujemy małżeństwo homoseksualne, to czy nie powinniśmy także pozwolić i promować poligamii, polandry, brata i sióstr, już żonatych, pedofilów poślubiających dzieci i dorosłych poślubujących zwierzęta? Jeśli nie, dlaczego nie?
5. Zdrowie
https://www.cdc.gov/hiv/pdf/group/msm/cdc-hiv-msm.pdf

a. Czy homoseksualizm jest szkodliwy dla społeczeństwa?
Statystyki mówią, że tak.
Dlaczego więc jest chroniony i promowany?
28% homoseksualistów miało ponad 1000 partnerów,
43% ponad 500, 83% więcej niż 50.
79% homoseksualistów mówi, że ponad z połową partnerów seksualnych nie miała więzi emocjonalnej i była przypadkowa. (Bell i Weinberg 308-309, exodusglobalalliance.org/ishomosexualityhealthyp60.php)
b. Homoseksualiści i biseksualistów są bardziej dotknięci HIV niż jakakolwiek inna grupa w Stanach Zjednoczonych. Od 2005 do 2014 r. Diagnoza HIV zmniejszyła się w Stanach Zjednoczonych o 19% ogółem, ale wzrosła o 6% wśród wszystkich mężczyzn gejów i biseksualistów, spowodowanych wzrostem wśród gejów i biseksualistów mężczyzn i mężczyzn pochodzenia afrykańskiego i hiszpańskiego / latynoskiego.
https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html).
c. Mężczyźni homoseksualiści i biseksualiści nadal doświadczają największego ciężaru HIV w porównaniu z innymi grupami w Stanach Zjednoczonych. Dlatego mężczyźni homoseksualni i biseksualiści mają zwiększoną szanse na narażenie się na HIV. Analiza 2016 szacuje, że w Stanach Zjednoczonych jest prawie 4,5 miliona gejów i mężczyzn biseksualnych, a 15% żyje z zakażeniem HIV (11% rozpoznano). https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html
d. Homoseksualiści i biseksualiści, w 2006 roku stanowili szacunkową 2% populacji, ale 55% osób żyjących z HIV w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku. https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html).
e. Mężczyźni homoseksualni i biseksualistów są narażeni na większe ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak kiły, rzeżączka i chlamydia.
https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html
f. Homofobia, stygmatyzacja i dyskryminacja mogą spowodować, że mężczyźni homoseksualni lub biseksualiści są narażeni na wiele problemów ze zdrowiem fizycznym i psychicznym , co wpływa na ich poszukiwanie i otrzymanie profesjonalnej pomocy medycznej.
https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index.html
6. Miłość
a. Homoseksualiści twierdzą, że powinni mieć możliwość poślubienia tego, kogo kochają. Ale dlaczego to prawda? Co jeśli ktoś chce poślubić kogoś, kto jest już żonaty albo jest dzieckiem? Czy ta osoba powinna się poślubić kogoś, ponieważ jest to kwestia miłości? Oczywiście nie.
Miłość nie jest miarą ważności małżeństwa.
7. Procenty populacji.
a. “Na podstawie danych “National Health Statistics Reports” z 2013 r., 96,6% dorosłych zidentyfikowano jako heteroseksualne, 1,6% zidentyfikowano jako homoseksulane , a 0,7% uznano za biseksualne. Pozostałe 1,1% dorosłych wskazało jako coś innego , stwierdzono, nie znam odpowiedzi” lub odmówiłam udzielenia odpowiedzi ” Przepadano 34,557 osób powyżej 18 lat w USA.(http://www.cdc.gov/nchs/data/nhsr/nhsr077 .pdf).
8. Prawa cywilne
a. Prawa obywatelskie
Homoseksualiści mają te same prawa i ograniczenia obywatelskie, co wszyscy inni. Mogą pracować, poślubić ludzi odmiennej płci, używać tych samych łazienek, jak ktokolwiek inny, głosować itp. Ale małżeństwo nie jest prawem cywilnym. Jest to przywilej tak samo jak jazda samochodem jest przywilejem, a nie prawem.
b. Homoseksualiści korzystają z praw obywatelskich, aby zmusić resztę społeczeństwa do ich moralnego programu opartego na ich zachowaniach seksualnych.
.
c. Prawa zapisane w Konstytucji RP są niezależne od koloru skóry, płci, wieku itp. Nie są one oparte na zachowaniach. Jeśli tak byłyby, to np.spadochroniarze powinni uzyskać specjalne prawa, wraz z motocyklistami lub kierowcami wyścigów, ponieważ się tak własnie w ten sposób się zachowują.
d. Co jest w stanie zapobiec zachowaniu seksualnym pedofilów? Też mają być chronienieni prawami o “prawach obywatelskich”?
A co z nekrofilami, którzy uprawiają bestialstwo? Są również zdefiniowani przez ich zachowanie seksualne. Czy powinny być również legalnie chronieni ? Jeśli nie, dlaczego nie?
9. Prawa, specjalne prawa oparte na zachowaniu
a. Homoseksualiści mają takie same prawa , jak wszyscy ludzie w Polsce Te same prawa i obowiązują wszystkich. Prawo często mają ograniczenia. Zachowania nie są prawami obywatelskimi. Ćwiczenie fizyczne każdego dnia nie jest prawem obywatelskim, ani chodzenie na siłownię, czy do łazienki, itp. Seksualne zachowanie homoseksualistów nie jest prawem obywatelskim. Jest to zachowanie, a homoseksualiści ukrywają to “prawach obywatelskich” w celu zmiany znaczenia małżeństwa i zmuszenia społeczeństwa zaakceptowania go jako normalnego.
b. Masz takie same prawa jak wszyscy inni. Masz prawo poślubić kogoś innego płci jak my. Ale homoseksualna wspólnota chce zmienić definicję małżeństwa i związaną z nim definicję seksualności, tak aby zgadzała się z ich własnymi pragnieniami i własnymi zachowaniami. Czy jest to domagania się specjalnego prawa, tylko dla siebie?
10. Orientacja seksualna
a. “Pedofile również domagają się praw, i używają tych samych argumentów, jakie początkowo były prezentowane przez homoseksualistów w dziesięć lat temu” (greeleygazette.com/press/?p=11517).
Inspiracja: www.carm.org

Print Friendly, PDF & Email
Przeczytaj jeszcze:   Przyczyny skłonności homoseksualnych i ich leczenie
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
apologetyka.org
0
Would love your thoughts, please comment.x