Armia Dzieci – Szkoła nowych liderów Kościoła – Vadia , Zieliński , Stayne , Wilk

Obserwuj wątek
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj wątek

E-mail : *

Instytut Ewangelizacji Świata – Misja ICPE, jest misją katolicką złożoną z chrześcijan zaangażowanych w ewangelizację znaną również pod nazwą Armia Dzieci. Misja ICPE poświęca się formacji i szkoleniu katolików, tak aby mogli być bardziej skutecznymi ewangelizatorami.
 
Wideo promujące szkoły weekendowe ICPE:

 
Zapraszani są do posługi na wielu znanych wydarzeniach ewangelizacyjnych jak i rekolekcjach:
 
Przystanek Jezus
 
Na Jasną Górę:
 
Rekolekcje z o.Enrique i Antonello:
 
W Szkole ponadnaturalnej ICPE w 2016r, gościł i nauczał Danny Stayne – protestancki charyzmatyk z USA. W poniższym fragmencie nauki modli się „uwalniając moc i przepływ Ducha Świętego” nad zebranymi dziećmi oraz osobami uczestniczącymi w warsztatach:
 
 
Dany Steyne otrzymał namaszczenie od charyzmatyka Surprise Sithole – który współpracuje razem z Heidi Baker w Mozambiku, tworząc organizację ewangelizacyjno – charytatywną IRIS Ministries. Oprócz działalności polegającej na zapewnieniu środków do życia najuboższym, organizacja ta szczyci się liczbą 50 wskrzeszeń.

Stayne mówi, jak po modlitwie Sithola zostało nad nim „uwolniona” niesamowita moc która następnie zabrała go w podróży astralnej do Nowej Jerozolimy:


 
 
W grudniu tego roku Danny Steyne będzie ponownie gościł w Polsce. Swoją drogą bardzo polecam wysłuchanie „wizji” pana Steyna, gdzie możemy dowiedzieć się np. o tym że Bóg dał mu obietnicę życia do 118 lat (którą dodatkowo potwierdzili jego „prorokujący” znajomi) oraz nowego ciała które będzie z wiekiem odmładzało się …
 
ICPE Armia Dzieci organizuje również weekendowe szkoły:


„Szkołę życia ponadnaturalnego” na których głównymi mówcami są: Danny Steyne, Witek Wilk, dr Anna Saj

„Szkołę proroczą” pod patronatem m.in. Apostolskiego Ruchu Wiary (Chefsiba) oraz Fundacji Edukacji z Wartościami (Jacek Weigl):

„Szkołę Synostwa” (Maria Vadia):

Oraz „Szkołę Ducha Świętego” i „Szkołę wojowników chwały”.

Podczas sesji modlitewno – uwielbieniowych można zaobserwować niepokojące zjawiska jak:
 
„Odpoczynek w chwale”:
 
Bardzo hałaśliwą muzykę (Maria Vadia):
https://www.youtube.com/watch?v=wS5_hQfbxIw&feature=youtu.be&t=2m26s

 

„Wchodzenie w trans podczas rytmicznej muzyki”
 
Spotkania na których ogłasza się uzdrowienie i wylanie mocy Ducha Świętego:
 
Na uwagę również zasługują takie wspólne inicjatywy jak: „Moc Słowa Bożego”

„Po raz trzeci zapraszamy na kolejny cykl spotkań z Marią Vadią. W programie spotkań: uwielbienia, konferencje, warsztaty oraz wyjątkowy panel z udziałem Marii Vadii, Anny Saj, Marcina Zielińskiego i Michała Świderskiego, osób, które mają doświadczenie posługi w mocy Ducha Świętego darem modlitwy o uzdrowienie. Panel poprowadzi Marcin Jakimowicz. Oczekujemy, że modlitwa uwielbienia Jezusa i czas posługi po panelu będzie okazją do objawienia się chwały i mocy Bożej!”

Wspólna inicjatywa ,posługi uzdrowienia tym razem w Niemczech „Uzdrowienie jest dla ciebie”

„W dniach 22-24 lipca Marcin Zieliński będzie tam posługiwał i dzielił się Słowem razem z Marią Vadią oraz Armią Dzieci z Lublina”

„Święty Śmiech ?” Maria Vadia , Michelle Akers i Armia Dzieci:
 
Msza Święta ?
 
Chciałbym jednak wyraźnie zaznaczyć, że jestem pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu edukacji dzieci i młodzieży prowadzonej przez ICP Armia Dzieci. Celem tego tekstu było wskazanie powiązań między znanymi charyzmatykami którzy swoją „moc” otrzymują poprzez namaszczenie od osób wywodzących się z nurtu Toronto Blessing oraz nurtów zielonoświątkowych.

Na sam koniec Biskup Czaja , który jest bardzo opozycyjny wobec ruchów charyzmatycznych, a w poniższym materiale OFICJALNIE POPARŁ działalność Armii Dzieci:
Print Friendly, PDF & Email
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
apologetyka.org
0
Would love your thoughts, please comment.x